Přihlásit Registrovat
Nákupní košík: 0,00 Kč Ceny jsou uvedeny bez DPH

Aktuality

ECOCLEAN spol. s r.o. dodal do všech základních a mateřských škol na Praze 13 dezinfekční přístroj KSANEX. 

KSANEX 

Dezinfekční přístroj KSANEX je určen pro  cílenou dezinfekci menších vnitřních prostor.  Prostřednictvím velice malých částic o velikosti 8 mikronů (pro ilustraci cigaretový kouř má přibližně 3 mikrony) dezinfikuje potřebné plochy.  Nízký tlak, který se používá pro atomizaci, zabraňuje mechanickému poškození, ke kterému může dojít při prudkých proudech stlačeného vzduchu. Další info najdete zde

 

číst více
Bazar

MIDA ACTISEPT - dezinfekce povrchů a podlah

[Tisková sestava]

MIDA ACTISEPT je inovativní tekutý čisticí a desinfekční přípravek pro ruční čištění všech povrchů a podlah ve všech oblastech potravinářského průmyslu.

MIDA ACTISEPT je velmi vhodný pro ruční čištění drobných dílů, nástrojů, nářezových a balicích strojů a zařízení prakticky ze všech materiálů vyskytujících se v potravinářství. Je vysoce účinný při odstraňování všech nečistot tukové a bílkovinné povahy.

MIDA ACTISEPT je slabě pěnivý slabě alkalický přípravek bez obsahu chlórové složky s velmi dobrou oplachovatelností určený k vysoce efektivnímu procesu čištění a desinfekci díky svému synergickému složení z amfoterních povrchově aktivních látek, desinfekční složky na bázi alkylaminacetátů a speciálních rozpouštědel.

 

Lze používat do dezinfekčních rohoží (roztok 2 - 3%)

 

Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Cena bez DPH: 1 075,00 Kč
Cena vč. DPH: 1 300,75 Kč
ks
MIDA ACTISEPT - dezinfekce povrchů a podlah

Soubory ke stažení

  • Parametry produktu
    • Cena bez DPH1075 Kč bez DPH
    • Katalogové čísloACT/10L
    • Balení10 l
Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Obuv Scholl přímo z centrálního skladu Úvěry - aktuální zpravodajství. Jak na Amazon v ČR i zahraničí