Přihlásit Registrovat
Nákupní košík: 0,00 Kč Ceny jsou uvedeny bez DPH

Aktuality

 Vysavače

  • vysavač Planet Pneumatiko i do výbušného prostředí - technická data najdete zde. 
  • vysavač Base 415 S - vysavač na sucho/mokro, technická data 415 S zde.
  • vodní vysavač WET  - vysavač na sucho/mokro, použití vody jako vodního filtru odpadá potřeba nákupu jakýchkoliv sáčků nebo dalších filtrů - technická data zde.  

 

 Sledujte naši sekci akční nabídka

 

číst více
Bazar

Mycí stroje s chodící obsluhou

Mycí stroje této řady jsou určeny pro úklid menších a středních ploch a prostor. Vynikají jednoduchou obsluhou a manipulací. Snižují náklady na čištění i dobu úklidu. Teoretický výkon jednotlivých strojů se pohybuje od 500 - 6000 m2. Lze je využít v hotelech, restauracích, nemocnicích, obchodech, supermarketech, hypermarketech, skladech...atd. Vysvětlivky ke zkratkám: FNC - Fimap Noise Canceling...hlučnost max. 58 dB bez vlivu na výkon sacího motoru nebo chlazení FES - Fimap Energy Saver...optimalizovaná spotřeba nenergie, stejný výkon s nižší spotřebou FSS - Fimap Solution Saver...dávkovací systém snižuje spotřebu vody a čistícího detergentu až o 50 % FWF - Fimap Water Flow...snižuje spotřebu vody, ECO ON/OFF systém - při zastavení stroje je zastaven přívod vody a katráčů.

Ceny uvedeny bez DPH

FIMOP
FIMOP
28 000,00 Kč Detail
GENIE XS
GENIE XS
44 300,00 Kč Detail
GENIE 35 E
GENIE 35 E
GENIE 35 B
GENIE 35 B
My 16 B
My 16 B
MY 50 E
MY 50 E
iMx
iMx
Maxima 60 BT
Maxima 60 BT
Maxima 50 BTS
Maxima 50 BTS
SMX 60 BTS
SMX 60 BTS
SMX 65 BT
SMX 65 BT
GAMMA 66 BT
GAMMA 66 BT
GAMMA 83 II BT
GAMMA 83 II BT

Ceny uvedeny bez DPH

Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tvorba webových stránek Liberec. Zdravotní obuv Scholl pánská - kvalitní a pohodlná obuv. kamerové systémy Liberec, Praha.