Přihlásit Registrovat
Nákupní košík: 0,00 Kč Ceny jsou uvedeny bez DPH

Aktuality

ECOCLEAN spol. s r.o. dodal do všech základních a mateřských škol na Praze 13 dezinfekční přístroj KSANEX. 

KSANEX 

Dezinfekční přístroj KSANEX je určen pro  cílenou dezinfekci menších vnitřních prostor.  Prostřednictvím velice malých částic o velikosti 8 mikronů (pro ilustraci cigaretový kouř má přibližně 3 mikrony) dezinfikuje potřebné plochy.  Nízký tlak, který se používá pro atomizaci, zabraňuje mechanickému poškození, ke kterému může dojít při prudkých proudech stlačeného vzduchu. Další info najdete zde

 

číst více
Bazar

Stroje pro extrakční čištění koberců (tlak - podtlak)

Tyto stroje slouží k hloubkovému čištění koberců extrakční metodou. To znamená, že čistící přípravek a voda jsou pod tlakem vstřikovány do koberce nebo textilie, kde dochází k uvolnění nečistot, které jsou výkonným sacím motorem odsáty. Nabízíme stroje s možností kombinace vysavače a extraktoru nebo profesionální stroje pro malé, středně velké a velké administrativní prostory, restaurace a hotely. Za pomoci přídavných hadic a kartáčů vyčistíte čalounění a různé druhy textilií. Máme pro Vás stroje značky Öko Power, SOTECO STORM/A a NILCO.

Ceny uvedeny bez DPH

SOTECO STORM/A
SOTECO STORM/A
26 900,00 Kč Detail
NILCO SE 1400
NILCO SE 1400
24 500,00 Kč Detail
Nilco SE 3000
Nilco SE 3000
39 500,00 Kč Detail

Ceny uvedeny bez DPH

Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tvorba webových stránek Liberec. Obuv Scholl přímo z centrálního skladu Úvěry - aktuální zpravodajství.