• Diamantový pad HTC Twister  žlutý

Diamantový pad HTC Twister žlutý

Zvolte variantu
  • Popis produktu
  • Dokumenty ke stažení
  • Dotaz na produkt

Popis produktu

Diamantový pad HTC Twister je inovativní metoda denní údržby podlah, která zároveň čistí a leští nechráněné podlahy. Základem jsou pady s vysokým obsahem mikroskopických diamantových částic. Pady jsou z jedné strany impregnovány těmito částicemi. Pad je z té samé strany zároveň obarven a působí tak jako indikátor opotřebení.

Diamantový pad HTC Twister výrazně snižuje potřebu periodické údržby podlahy a zároveň snižuje celkové náklady. Diamantový HTC Twister pad červený je určen pro čištění starých, matných podlah s hlubokými škrábanci. Představuje tak základní ošetření před použitím dalších barevných padu jež se používají postupně k zajištění čisté podlahy, dosažení jednotného vzhledu, lesku a vyleštění povrchu.

HTC Twister pad - červený - (silné znečištění) je nutné provést tehdy, pokud je podlaha ve špatném stavu. Jedná se o základní ošetření, tzn. odstranění škrábancu, apod.

HTC Twister pad - bílý - odstraňuje malé škrábance z povrchu a zanechává hedvábný mat, povrch je čistý a připravený pro další fázi údržby.

HTC Twister pad - žlutý - zanechává povrch dokonale připravený pro konečnou fázi údržby.

HTC Twister pad - zelený - tato závěrečná fáze efektivně udržuje vysoký lesk povrchu.

Dokumenty ke stažení

Dotaz na Diamantový pad HTC Twister žlutý