Novinka!!! FIMAP ORBITIZER - efektivní mytí nejen schodů a rohů

FIMPAP Orbitizer je profesionální stroj na čištění podlah, který se dostane do každého rohu, v jakémkoli prostředí a na všech typech podlah. Je vhodný pro krátké a lokalizované úklidy, kdy prostor neumožňuje postupovat s mycím strojem běžné velikosti.

Jedná se o nezbytný stroj pro všechny zákazníky - přináší efektivitu mechanizovaného čištění i do těch nejobtížnějších oblastí, a to díky štíhlé konstrukci a základně vysoké pouhých 11 cm. Je napájen 36V lithiovou baterií, která vám umožňuje měnit prostředí bez závislosti na elektrické zásuvce.

FIMAP Orbitizer myje podlahy svým orbitálním pohybem, který zajišťuje mimořádné výsledky s velmi malým množstvím vody, rovnoměrným účinkem na celém povrchu až do rohů a hran. Dokáže provádět stejně intenzivní ošetření jako tradiční stroj a dostane se do míst, kam se běžný model nedostane, jako jsou rohy a schody. 

  • orbitální pohyb zaručuje efektivní výsledky při různých úkolech, nejen při úklidu. Je vhodný k ošetření všech typů tvrdých podlah, dřevěných, linolea, PVC a koberců.
    Podle typu použitého padu může provádět údržbu, ale i náročné čištění, odstraňování vosku a leštění. 
  • profesionální dokončení malých, členitých podlah - obdélníkový tvar podstavce umožňuje mytí schodů, rohů, hran atd. Základna vysoká pouhých 11 cm, štíhlý design umožňují vyčistit nejužší průchody, ale i dostat se pod židle a nábytek.
  • LI-ION baterka 36 V- vynikající výkon, nemá samovybíjecí účinek a lze ji kdykoli nabít, a to i částečně, takže stroj je vždy k dispozici. Pro zvláště intenzivní používání si můžete dokoupit další baterii a prodloužit čas mytí.  Nabití na 80 % vyžaduje pouze 1 hodinu, zatímco plné nabití trvá 3 hodiny.
  • úspora vody a chemie - Orbitizer využívá velmi málo zdrojů, protože voda a chemikálie jsou pouze rozprašovány. Rozprašování je ovládáno pohodlnou spouští umístěnou na rukojeti, která umožňuje dodat pouze potřebné množství kapaliny, což je minimální vzhledem k tomu, že celou práci vykonává mechanická činnost. Úspora vody a chemikálií je mimořádná. 
  • Extra rukojeť zlepšuje přesnost manévru, je užitečná pro dosažení zvláště úzkých míst a pomáhá zvýšit tlak na základnu.

Fimap Orbitizer doporučujeme pro mytí podlah malých ploch jako jsou odpočívadla, schodiště, čekárny, veřejná doprava - autobusy, vlaky nebo do přeplněných místností jako toalety a kuchyně. 

Veškeré technické informace najdete na našich stránkách https://www.ecoclean-praha.cz/fimap-orbitizer.html .