• R CLEAN EPISAN - odstranění vodního kamene s odmašťovacími účinky

R CLEAN EPISAN - odstranění vodního kamene s odmašťovacími účinky

Vysoce koncentrovaný kyselý přípravek na odstranění vápníku a rzi v průmyslu, kuchyních, plaveckých bazénech, mycích místech a sanitárních prostorách. Přípravek na odstranění vodního kamene, s odmašťovacími účinky Díky odmašťovacím schopnostem je vhodný také pro čištění vybavení a nádrží např. v masném průmyslu, pekárnách apod. Vlastnosti R-Clean Episan je kyselý přípravek odstraňující zbytky vápníku a cementu, mléčný kámen, pivní kámen, kotelní kámen a nejrůznější další nečistoty s obsahem vápníku.
Cena bez DPH
479,00 Kč
Cena vč. DPH
579,59 Kč
  • Popis produktu
  • Parametry
  • Dokumenty ke stažení
  • Související zboží
  • Dotaz na produkt

Popis produktu

Vysoce koncentrovaný kyselý přípravek na odstranění vápníku a rzi v průmyslu, kuchyních, plaveckých bazénech, mycích místech a sanitárních prostorách.

Přípravek na odstranění vodního kamene, s odmašťovacími účinky

Díky odmašťovacím schopnostem je vhodný také pro čištění vybavení a nádrží např. v masném průmyslu, pekárnách apod.

Vlastnosti R-Clean Episan je kyselý přípravek odstraňující zbytky vápníku a cementu, mléčný kámen, pivní kámen, kotelní kámen a nejrůznější další nečistoty s obsahem vápníku.

Je vynikající také pro použití v pěnovacích systémech, takže je vhodný pro čištění horizontálních i vertikálních povrchů.

Vhodný je pro čištění obkladů a dlažeb, kamenných dlaždic, kovů, skla, emailu, glazur, plastů a kamenných materiálů odolných proti kyselinám. Výborně čistí také hliník, ze kterého odstraňuje mastnotu, špínu a oxidaci.

V sanitárních prostorách je určen na periodické čištění umyvadel, van, záchodových mís, pisoárů, kohoutků, sprchových baterií, keramických obkladů a podlah.

Nepoužívejte na čištění mramoru a dalších kamenů obsahujících vápník.

Použití V závislosti na intenzitě znečištění nařeďte vodou v poměru 1:3 až 1:10, pro velmi slabé vápenaté vrstvy je možné ředit až do 1:50. Použití horké vody zvyšuje účinnost. Po několika minutách působení a případném vydrhnutí kartáčem nebo padem důkladně opláchněte.

Na měkkých kovech (aluminium, zinek) zkraťte dobu působení.

Při použití pěnovacích systémů používejte přípravek ředěný vodou v koncentraci cca 4 % (1:25). Díky pěně můžete nechat déle působit i na vertikálních a diagonálních površích.

Povrchy, které mohou přijít do kontaktu s potravinami, po umytí důkladně opláchněte čistou vodou.

Parametry

VýrobceAPEX
Cena bez DPH479 Kč bez DPH
Katalogové čísloEPI/5
Balení5 l

Související zboží

Dotaz na R CLEAN EPISAN - odstranění vodního kamene s odmašťovacími účinky