• Rela Green 3 Floor - nízce pěnivý na běžný úklid (ECOLABEL)

Rela Green 3 Floor - nízce pěnivý na běžný úklid (ECOLABEL)

Cena bez DPH
479,00 Kč
Cena vč. DPH
579,59 Kč
  • Popis produktu
  • Parametry
  • Dokumenty ke stažení
  • Související zboží
  • Dotaz na produkt

Popis produktu

Nízce pěnivý čisticí prostředek na podlahy.

Vysoce koncentrovaný produkt, oceněný evropskou značkou Ecolabel.

Pouze pro profesionální použití. Vlastnosti Rela Green 3 je nízce pěnivý podlahový čistič určený pro všechny typy čistících strojů a pro manuální použití.

Produkt je vhodný pro všechny voděodolné povrchy: linoleum, vinyl, plast, guma, kámen atd. Na podlaze nezanechává žádné zbytky, podlaha zůstává optimálně drsná, beze šmouh, pruhů a neklouže. Má příjemnou a svěží vůni.

Ecolable Rela Green 3 je součástí konceptu Rela Green Cleaning. Tento koncept je oceněn evropskou ekoznačkou pro udržitelné odpovědné podnikání.

Použití Přípravek používejte v dávkování 50 ml na 10 l vlažné vody (0,5 %) v závislosti na stupni znečištění. Následný oplach není nutný. Je důležité respektovat dávkování a nejnižší doporučenou teplotu, aby se minimalizovala spotřeba energie a vody.

Bezpečnost Skladování podle standardů PGS15. Skladujte na krytém, bezprašném a suchém místě při teplotě 10 ° C až 35 ° C. Zajistěte dostatečné větrání. Další informace o klasifikaci přípravku, bezpečném zacházení, skladování a dopravě viz bezpečnostní list. Chemická a technická informace

Vzhled: Zelená kapalina pH: 10 Hustota: 1,02 g/cm3

Biologický rozklad: Povrchově aktivní složky jsou primárně rozložitelné

Parametry

Cena bez DPH479 Kč bez DPH

Dotaz na Rela Green 3 Floor - nízce pěnivý na běžný úklid (ECOLABEL)