• SANIT all Interior - dezinfekční ubrousky na předměty

SANIT all Interior - dezinfekční ubrousky na předměty

Cena bez DPH
123,00 Kč
Cena vč. DPH
148,83 Kč
  • Popis produktu
  • Parametry
  • Dokumenty ke stažení
  • Dotaz na produkt

Popis produktu

SANIT all Interior  - Wipes 72ks

Dezinfekční ubrousky k okamžitému použití pro plošnou dezinfekci ploch, předmětů a povrchů. Jsou vhodné pro široké spektrum použití – domácnosti, kanceláře, kosmetické salony, sportovní centra, zdravotnická zařízení.

Použití: Povrch ošetřete vlhčeným ubrouskem např: stoly, pracovní desky, madla, židle-křesla, kliky, cvičící stroje a nářadí atd.. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte.

VLASTNOSTI: Ubrousky jsou nehořlavé, nepoškozují žádné materiály. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky.

ÚČINKY: Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, ověřena a zkontrolovaní autorizovanými laboratořemi.

 Baktericidní ČSN EN 13727+A2

 Virucidní ČSN EN 14476

 mykobaktericidní ČSN EN 14348

BEZPEČNOST A PRVNÍ POMOC: Uchovávejte v originálních obalech při teplotě 10 – 25 °C. Skladovat na suchém a chladném místě. Zákaz opětovného použití obalu. Nemíchat s jinými dezinfekčními přípravky. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím. Přípravek používat jen k určenému účelu. Obsahuje: parfémy; desinfekční prostředky

 Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Účinná látka: Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,015 g/100 g

Parametry

Cena bez DPH123 Kč bez DPH

Dotaz na SANIT all Interior - dezinfekční ubrousky na předměty