• GMG BS Pro/Plus
 • GMG BS Pro/Plus
 • GMG BS Pro/Plus
 • GMG BS Pro/Plus
 • GMG BS Pro/Plus
 • GMG BS Pro/Plus

GMG BS Pro/Plus

GMG je mycí stroj, který překonává úklid v nejnáročnějších průmyslových odvětvích! GMG BS dodáváme ve variantě Pro nebo Plus, obě lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly specifičtějším potřebám díky mnoha variant příslušenství. Zvyšte produktivitu čištěním s vyšším výkonem a o 30 % rychlejším než model stejné kategorie.
 • Popis produktu
 • Parametry
 • Dotaz na produkt

Popis produktu

GMG je mycí stroj, který překonává úklid v nejnáročnějších průmyslových odvětvích. GMG dodáváme ve variantě Pro nebo Plus, obě lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly potřebám na vašich zakázkách, a to díky široké volbě příslušenství.

 • Zvyšte produktivitu čištěním s vyšším výkonem až o 30 % rychlejším než model stejné kategorie
 • Zvyšte produktivitu čištěním ramp se sklonem až 20 % v provozu při plném zatížení
 • Zvyšte produktivitu s možností instalace baterií různých technologií, od olověných baterií po pokročilé lithium-iontové, které poskytují až 10 hodin provozu na jedno nabití
 • Zkraťte čas potřebný pro obraty v uličkách logistických center změnou směru, jedním plynulým manévrem
 • Integrované návody, které ukazují, jak provádět běžné činnosti související s provozem a údržbou
 • Přítlak kartáče GMG lze zvýšit až na 250 kg
 • Zvyšte dobu provozuschopnosti se snadným a intuitivním přístupem ke klíčovým funkcím prostřednictvím systému iD – Intelligent Drive
 • Vylepšete kontrolu nad výsledky čištění pomocí přednastavených pracovních programů a ovládacích prvků dohledu, které zajišťují správné nastavení stroje a jeho používání.
 • Snižte čas a náklady na servis díky plně přístupnému designu, který umožňuje snadný a rychlý servis

GMG S VÁLCOVÝMI KARTÁČI
Válcová kartáčová hlava se skládá ze dvou protiběžných válcových kartáčů, které nejen myjí, ale také lehce zametají. Funkce zametání odstraňuje malé, pevné, nepřilnavé zbytky a shromažďuje je v zásuvce instalované v zadní části hlavy kartáčku, která je vyjímatelná pro vyprázdnění. Přidání dvou bočních kartáčů zlepšuje výsledky podél stěn. Tento typ kartáčové hlavy se doporučuje pro tvrdé podlahy (i strukturované, nerovné nebo protiskluzové). Štětiny čistí hluboko dolů a zaručují optimální výsledky i tam, kde jsou velké mezery. Vzhledem k vysokému měrnému tlaku a pozoruhodné rychlosti otáčení je vhodnější pro odolné podlahy nechráněné polymerovým filmem (voskem). Protiběžný pohyb udržuje čisticí roztok uvnitř mycí plochy, čímž se zvyšuje účinnost a přitom je zajištěna nízká spotřeba vody. Boční zábrany proti stříkající vodě pomáhají udržet vodu v oblasti kartáče, aby nedocházelo k stříkání a zajišťují vynikající sušení.

POSILOVAČ ŘÍZENÍ POSKYTUJE KOMFORT
Posilovač řízení odlehčuje volant, zvyšuje ovladatelnost a snižuje únavu obsluhy při řízení.

MINIMÁLNÍ OTOČENÍ ULIČKY
Kombinace trakce zadních kol a nezávislých motorových kol umožňuje malý poloměr otáčení, který zůstává v rámci úhlopříčky stroje 2500 mm. Díky tomu je také minimální prostor potřebný pro manévrování. Tření, které obvykle vzniká při couvání, způsobuje značnou spotřebu energie, což negativně ovlivňuje pracovní rozsah. Činnost nezávislých zadních motorových kol spolu s dvojitým předním kolem GMG výrazně snižuje tření vznikající při řízení. Tím se zabrání zbytečnému rozptylu energie, prodlouží se doba provozu baterie a zvýší se produktivita.
 
TRAKCE ZADNÍCH KOL SE 2 NEZÁVISLÝMI MOTOROVÝMI KOLY
Trakce zadních kol se 2 elektronicky řízenými nezávislými koly poskytuje GMG potřebnou sílu pro snadné překonání nájezdů až 20 % ve službě při plném zatížení. Na vícepodlažním parkovišti se proto GMG může snadno pohybovat z jedné úrovně na druhou, což zaručuje vysokou přilnavost při stoupání, spolehlivost a maximální kontrolu při manévrování.

PALUBNÍ POČÍTAČ
S dotykovým displejem máte přístup k informacím, které jsou nezbytné pro efektivnější výběr a zvýšení profesionality zásahů, čímž se zvýší produktivita a sníží náklady.
1. telemetrie pro sledování spotřeby energie funkcí
2. zpráva o době používání, m2. vyčištěné a spotřebované litry vody
4. zbývající autonomie baterií a nádrže a projekce úspor, kterých lze dosáhnout v režimu Eco

ZADNÍ KAMERA
Zadní kamera GMG umožňuje bezpečnější manévrování v přeplněných prostředích s regály, stroji nebo zbožím uloženým na zemi, k čemuž může dojít ve skladech a logistických centrech. Navíc umožňuje kdykoli kontrolovat účinnost čištění, aniž byste museli odvracet pohled ze směru jízdy.

PROTIKOLIZNÍ SYSTÉM Antikolizní systém pomáhá bezpečnému manévrování a varuje, když se stroj blíží k překážce. Přední a zadní senzory vydávají dva různé zvuky. Během pohybu stroje může obsluha podle zvuku rozpoznat, zda je překážka v přední nebo v zadní části stroje. Přední senzory se automaticky aktivují, když stroj během jízdy vpřed klesne pod určitou rychlost.

GMG EKOLOGICKÝ

Snižte spotřebu zdrojů, šetříte vodu, chemikálie a energii díky udržitelným technologiím Fimap

Snižte dopad na životní prostředí neustálou kontrolou produkovaného CO2

Snižte spotřebu vody až o 66 % díky technologii FLR - Fimap Long Range, která vám umožní vyčistit více m2 se stejným množstvím zdrojů

Mycí stroj GMG je určen pro velká prostředí, kde je vyžadován vysoký čisticí výkon a vysoká produktivita, jako jsou velká logistická centra, sklady, parkoviště, vlaková nádraží, letiště a nákupní centra.

GMG variaty PRO a Plus se liší standardním příslušenstvím a možností doplňkového příslušenství. Možnosti příslušenství u jednotlivých modelů najdete v časti dokumenty ke stažení - Vybavení u jednotlivých modelů řady GMG. 

 

Parametry

VýrobceFIMAP
Váha1820 kg
Výška1555 mm
Šířka1350 mm
Délka2310 mm
Výkon teoretický13000 m2/hod
Pracovní záběr válcový kartáč1000 mm
Pracovní záběr s 2 postranními kartáči1300 mm
Stírací lišta (přední/zadní)1350 mm
Nádrž - čistící roztok300 l
Nádrž - znečistěný roztok350 l
Přítlak kartáče až 250 kg
Kartáčový motor(2x) 36/1800 V/W
Pojezdový motor(2x) 36/3300 V/W
Sací motor(2x) 36/600 V/W
Rychost pojezduaž 9 km/h
Stoupánímytí 20%, pojezd plný 25%, pojezd prázdný 30 %
Hlučnost67 dB
Provozní doba baterie 1 nabitíbaterie 36V/775 Ah až 6 hod
Poloměr otáčení2500 mm

Dotaz na GMG BS Pro/Plus