• MXL 70 BTS
  • MXL 70 BTS

MXL 70 BTS

MxL - Síla v extra velkém formátu Díky své pečlivé konstrukci, která kombinuje vysoce výkonné komponenty s nejmodernější technologií, má sílu, kterou potřebujete pro práci v jakémkoli prostředí a za nejtěžších podmínek. Ideální pro supermarkety, sklady, výrobní místa, autosalony a dílny. Integrovaná nabíječka baterií pro snadnější nabíjení.
  • Popis produktu
  • Parametry
  • Dokumenty ke stažení
  • Související zboží
  • Dotaz na produkt

Popis produktu

Síla v extra velkém formátu

MxL je mycí stroj, který poskytuje obsluze pocit bezpečí a kontroly díky harmonickému a vyváženému designu, který slibuje neobvyklý uživatelský zážitek . Díky své pečlivé konstrukci, která kombinuje vysoce výkonné komponenty s nejmodernější technologií, má sílu, kterou potřebujete pro práci v jakémkoli prostředí a za nejtěžších podmínek.

Ideální pro supermarkety, sklady, výrobní místa, autosalony a dílny. Integrovaná nabíječka baterií pro snadnější nabíjení.


Válcová hlava kartáče se skládá ze dvou protiběžných válcových kartáčů, které nejen drhnou, ale také zametají
. Tento typ kartáčové hlavy se doporučuje pro tvrdé podlahy (i strukturované, nerovné nebo neklouzavé). Vzhledem k vysokému měrnému tlaku a pozoruhodné rychlosti otáčení je vhodnější pro odolné podlahy, které nejsou chráněny polymerovým filmem (voskem). Protiběžný pohyb udržuje roztok čisticího prostředku uvnitř čisticí oblasti, zvyšuje účinnost a přitom zajišťuje nízkou spotřebu vody.

Technologie FWF 

Fimap Water Flow zaručuje rovnoměrné rozdělení vody na obou kartáčích, zajišťuje rovnoměrné čištění a zabraňuje plýtvání vodou a čisticími prostředky. Hlava kartáče MxL je vybavena ochrannými kryty proti stříkající vodě, které udržují vodu uvnitř pracovního prostoru a zabraňují tak rozstřiku, které by mohlo ohrozit kvalitu konečného výsledku

DOKONČUJTE ČISTICÍ PROCES S E-SPRAY (VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ)

Během stejné čisticí směny, jakmile je místnost dokončena, lze E-Spray použít k rozstřikování dezinfekčních roztoků na právě vyčištěné povrchy před přesunem do další místnosti. Není třeba přidávat dezinfekční směny, nyní můžete během jedné operace i dezinfikovat.

SPRAY GUN:

Stříkací pistole má dvojí roli. Během údržby stroje usnadňuje oplachování nádrží na konci směny, ale lze jej také použít během práce k navlhčení špinavých nečistot a usnadnit jejich odstranění.

ELEKTRICKÁ BRZDA

Automaticky se aktivuje, když se stroj zastaví. Funguje jako bezpečnostní parkovací brzda.

FFF - FIMAP FAST FILL (VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ)

Přítomnost obsluhy není nutná při plnění nádrže na čistou vodu díky přímému spojení trubice. Když je nádrž plná, průtok vody se automaticky zastaví.

FSS - FIMAP SOLUTION SAVER (VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ)

Používá se k samostatnému nastavení průtoku vody a čisticího prostředku. Tímto způsobem se používá pouze potřebné množství vody a správné procento čisticího prostředku podle typu nečistot, které mají být odstraněny, aby se zabránilo plýtvání nebo nadměrnému množství roztoku.

FFM - FIMAP FLEET MANAGEMENT (VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ)

Vylepšuje správu vozového parku a poskytuje majiteli všechny nejdůležitější informace o strojích přímo na jeho smartphonu nebo tabletu pomocí aplikace My.Machine. Kdykoli můžete zkontrolovat polohu a stav každého stroje.

SOS ZAŘÍZENÍ (VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ)

V případě nouze stačí stisknout klávesu SOS a odeslat SMS žádost o okamžitou pomoc. Tím se snižuje čekací doba a prostoje stroje, protože zpráva jde přímo k osobě odpovědné za provedení okamžitých opatření. 

Parametry

VýrobceFIMAP
Výška1093 mm
Šířka985 mm
Délka1471 mm
Výkon teoretický2580 m2/hod
Pracovní záběr válcový kartáč645 mm
Stírací lišta (přední/zadní)885 mm
Otáčky550 ot/min
Pohon pojezduauto
Kartáče645 (2) mm
Nádrž - čistící roztok80 l
Nádrž - znečistěný roztok85 l
Přítlak kartáče33 kg
Kartáčový motor24/450 (2) V/W
Pojezdový motor24/300 V/W
Sací motor24/420 V/W
Rychost pojezdu4,9 km/h
Stoupání15 %
Podtlak112 mbar
Hlučnostmax 70 dB
Baterie (blok)4 x 6/210 V/Ah
Provozní doba baterie 1 nabití4,5 hod
Váha vč. baterie311 kg

Dokumenty ke stažení

Dotaz na MXL 70 BTS