• Sanit all Univerzal - čistící a dezinfekční přípravek v jednom
  • Sanit all Univerzal - čistící a dezinfekční přípravek v jednom
  • Sanit all Univerzal - čistící a dezinfekční přípravek v jednom

Sanit all Univerzal - čistící a dezinfekční přípravek v jednom

Cena před slevou vč. DPH
79,00 Kč
Cena bez DPH
60,00 Kč
Cena vč. DPH
72,60 Kč
  • Popis produktu
  • Parametry
  • Dokumenty ke stažení
  • Související zboží
  • Dotaz na produkt

Popis produktu

Čistící a dezinfekční přípravek v jednom - SANIT ALL UNIVERZAL

Univerzální a vysoce účinný čistící a dezinfekční prostředek. SANIT all Univerzál je určen pro čištění a dezinfekci všech povrchů a ploch bez oplachů, např: pracovní desky, ledničky, myčky, sklokeramické desky, obklady, umyvadla, wc, matrace, sedací soupravy, interiéry automobilů, pc technika atd.

Prostředek se vyznačuje dobrou odmašťovací schopností a zanechává ochrannou polymerovou vrstvu. Přípravek je charakteristický silnou a dlouhotrvající baktericidní, fungicidní a protikvasinkovou účinností.

Účinky: Virucidní (60 min.), Baktericidní (30 min.), Fungicidní (30 min.), Protikvasinkové (10 min.).

Vlastnosti: Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní (včetně TBC), virucidní a mykobaktericidní účinky.

Dávkování: Pomocí rozprašovače aplikujte na znečištěná místa, pomocí hadru nebo houbičky odstraňte nečistoty. Tento postup můžete opakovat dle potřeby. Tím dosáhnete požadovaného efektu a zároveň dezinfekci povrchu, na kterém se vytvoří polymerová ochranná vrstva. Povrchy, přicházející do styku s potravinami, opláchněte pitnou vodou.

Dezinfekční výrobky SANIT all, jsou vyrobeny pomocí dvou látek PHMG a N-alkyl (C12-C16) ze kterých vznikne roztok PolyHMG. PolyHMG vytváří na površích mikroskopicky tenký, ale silný film, který působí antibakteriálně. Roztoky různých koncentrací PolyHMG mohou nanášet na jakýkoliv materiál. Ochranná vrstva má potenciál vydržet na povrchu týdny. PolyHMG kombinuje dezinfekční funkci s ochrannou. Eliminuje stávající mikroorganismy, a zároveň vytváří nehostinné prostředí pro jejich budoucí výskyt. Tímto efektivně chrání prostředí před nákazami. PolyHMG je ekologicky přátelská dezinfekce. Nepoškozuje žádné povrchy na kterých se aplikuje. Je nekorozívní a nehořlavá, snadno manipulovatelná. Správně uskladněna si zachovává svou účinnost až 3 let. Je jednoduchá na používání a aplikaci. Práci s ní zvládne i laik, nevyžaduje si náročné servisní řešení a drahé technologické postupy. 

Proč používat dezinfekční přípravky SANIT ALL ?

  Bez chlóru

  Nepoškozuje materiály

 Zanechává polymerovou vrstvu

  Bez zápachu   Bez alkoholu  Použití za přítomnosti lidí

Parametry

Cena bez DPH65 Kč bez DPH

Dokumenty ke stažení

Dotaz na Sanit all Univerzal - čistící a dezinfekční přípravek v jednom