3M Scotch Brite™ - Premium line

Zvolte si správný Floor Pad:

černý / strhávání: Mokré strhávání ochranných vrstev s příslušnými chemikáliemi na tvrdých podlahovinách při pomalých otáčkách za použití strojů s odsáváním nebo jednokotoučových strojů. Může být použit pro betonové a jiné průmyslové podlahy s vysokým provozem.

hnědý / mokré strhávání: Pravidelné mokré strhávání při 150 otáčkách za minutu s příslušnými chemikáliemi na všech omyvatelných,tvrdých podlahovinách jako jsou PVC, kámen, dlaždice, natíraný beton, epoxidové podlahy a vápencové dlažby. Možnost použití pro strhávací operace za sucha.

zelený / mokré drhnoucí operace: Mokré drhnoucí operace za použití strojů s odsáváním nebo jednokotoučových strojů na nechráněných podlahovinách (dlaždice, kámen, beton …).Možnost použití na podlahovinách neodolávající standardnímu černému padu (lino, měkké vinyly …) pro strhávání na menších plochách.

modrý / drhnoucí operace: Pravidelné drhnoucí operace chráněných podlahovin. Používejte s drhnoucími stroji s odsáváním nebo jednokotoučovými stroji. Možnost použití pro běžné sprejové čistění silně znečištěných podlahovin.

červený / suché sprejové čištění: Periodické a řádné suché sprejové čištění na chráněných podlahovinách prováděné stroji s otáčkami v rozmezí150 až 500 za minutu. Možnost použití pro leštění za sucha na chráněných podlahovinách. Možnost použití pro lehké drhnutí za mokra s automatickými čistícími stroji.

bílý / leštění: Pravidelné suché leštící operace na všech chráněných podlahovinách prováděné stroji s otáčkamiv rozmezí 150 až 500 za minutu.

Kategorie